Według Gallupa:
Tematyką IT zajmuję się od 12 lat. Byłem administratorem systemów, programistą (.net, LUA), zajmowałem się wdrożeniami systemów zarządzania przedsiębiorstwem (m.in SAP), wdrażałem rozwiązania dla największych polskich uczelni oraz tworzyłem strategie IT dla wielu instytucji i firm komercyjnych.
Przełom przyszedł około 2014 roku, kiedy brałem udział w projekcie dla startupu MedTech w USA. Wtedy poznałem uwarunkowania technologiczne rządzące tym światem (dowiedziałem się co to jest HL7 :)). Wtedy zacząłem także interesować się sytuacją cyfryzacji ochrony zdrowia w Polsce. Tak trafiłem do Stowarzyszenia Młodych Menadżerów Medycyny a zawodowo do jednego z największych rządowych projektów dotyczących cyfryzacji ochrony zdrowia. To pozwoliło mi jeszcze lepiej poznać specyfikę i zależności dotyczące budowy systemów zarówno z perspektywy małych placówek publicznych i prywatnych, szpitali, uczelni, branży badań klinicznych oraz od strony centralnej. Przez ponad 2 lata byłem także odpowiedzialny za wdrażanie strategii biznesowej dla prężnie rozwijającego się software house`u specjalizującego się w pracy ze startupami branży MedTech.
Dziś jestem konsultantem w największych projektach dotyczących ochrony zdrowia oraz szeroko pojętych biznesów skupionych na pacjencie. Zarówno dla firm farmaceutycznych, dla producentów oprogramowania szpitalnego oraz dostawców wdrażanych w naszym kraju platform regionalnych.
Jestem także konsultantem ds. IT Polskiej Federacji Szpitali z ramienia której biorę udział w Radzie Interoperacyjności przy Centrum eZdrowia. Biznesowo jestem właścicielem spółki oferującej usługi bodyleasingu dla projektów MedTech.